Jesteś tuatj: Start» Content» Usługi

Nasza obsługa klienta - miło, szybko i kompetentnie

Kraina Dekoracji - Event Deco, to sklep internetowy z dekoracjami z różnych dziedzin.Ofrujemy możliwość szybkiego, wygodnego i nieskoplikowanego zamówienia potrzebnych akcesoriów. Jeśli macie Państwo pytania odnośnie zamówienia internetowego lub naszych usług i działania sklepu, zapraszamy do kontaktu.

Internetowa Obsługa Klienta - poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00 - e-mail: biuro@krainadekoracji.pl
    Telefoniczna obsługa klienta - poniedziałek - czwartek od 9:00 do 15:00 - tel. 0048507244838

Zawsze jest coś co moglibyśmy robić lepiej. Jeśli znajdziecie Państwo coś takiego, poinformujcie nas o tym, chętnie zmieniamy się dla Was. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i pomysły które po wdrożeniu zachęcą Państwa do powrotu do naszego sklepu. Pracwnicy obsługi klienta chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytanie i udzielą pomocy.

Odpowiadamy na wzystkie maile najszybciej jak to możliwe, może się jednak zdarzyć że potrwa to do 2 dni roboczych.

Dokładamy wszelkich starań aby Państwa zamówienia zostały wysłane maksymalnie w ciągu 1-2 dni.

Ze względu na sprzedaż na różnych platformach oraz w kilku europejskich krajach, może zdarzyć się, że zakupione produkty będą niedostępne, o czym natychmiast Państwa poinformujemy.

Jeśli nie możecie Państwo dodzwonić się do żadnego z naszych pracowników, oznacza to, że właśnie przygotowują oni nowe produkty do sprzedaży lub pakują pilne paczki dla klientów. Prosimy w tym wypdku o zrozumienia oraz przesłanie zapytania mailowego, które zostanie jak najszybciej odpowiedziane.